Jak zrobić własne lustro do wizażu?

Lustra do wizażu nie musimy wcale kupować – można je bowiem wykonać samodzielnie, i to tanim kosztem. Jak to zrobić?

Nasze pierwsze kroki należy skierować do szklarza, który wykona nam lustro bez żadnych ramek. Można udać się też oczywiście do sklepów, ale wtedy zapłacimy nieco więcej, a poza tym możemy nie znaleźć tam lustra o wymiarach całkowicie adekwatnych do naszego pomieszczenia, osobistych preferencji i tak dalej.

Następnie należy zrobić obramowanie – można je wykonać po prostu z drewna, pamiętając o szlifowaniu i pomalowaniu, a także o wykonaniu otworów na żarówki. No właśnie, żarówki – ile i jakie kupić? Najlepiej LED – jako tańsze od żarówek tradycyjnych i z bardziej naturalnym światłem – w ilości zależnej od wielkości lustra. Ideałem jest zamontowanie ich przy każdym boku, ale nie jest to konieczność – można zdecydować się też na bok z prawej i lewej, jak i na bok górny i dolny. Żarówki należy podpiąć równolegle, a po tym… nic więcej – nasze lustro do wizażu jest już bowiem gotowe do używania.

Witaj na moim blogu poświęconym modzie i stylowi! Mam na imię Ilona i od zawsze interesuję się moda. Na moim blogu znajadzisz informacje dotyczące mody i urody, wiele artykułów będzie poświęconych najnowszym trendom także w makijażu. Zapraszam do czytania.